O mnie

Mam na imię Sabina i mieszkam z rodziną we Wrocławiu. W nowoczesnej kaligrafii najbardziej kocham lekkość i wolność, jaką daje brak przymusu odwzorowywania konkretnego kroju pisma.

Pracę w branży ślubnej najbardziej lubię za to, co dla innych może być wadą czyli za jej nieprzewidywalność i ciągłe poszukiwane nowych pomysłów. Z kolei akwarele, które wypełniają mój grafik poza sezonem ślubnym wnoszą do mojej pracy trochę spokoju. To połączenie daje mi ogromną satysfakcję i kreatywne spełnienie. Może dlatego tak bardzo lubię poniedziałki :).

Od dziecka lubiłam malować, ale nie sądziłam, że hobby może być pracą i zajmowałam się wcześniej m. in. podatkami i tłumaczeniami. Zbieram książki kucharskie, choć gotując nie trzymam się sztywno przepisów.

Latem robię mnóstwo przetworów. Wolę lato od zimy, morze od gór, koty od psów. Wierzę w moc dobrych myśli i drobnych nawyków, które zmieniają życie i spełniają marzenia :).

White Letters

Współpraca

Z przyjemnością biorę udział w sesjach zdjęciowych i innych kreatywnych projektach więc jeśli tylko otrzymam propozycję z odpowiednim wyprzedzeniem, rozważę każdą ofertę współpracy.

skontaktuj się